Skip to content
MR TORES VISTIENOS GAMINIAI

MR TORES - LENGVAI PARUOŠIAMI
VIŠTIENOS GAMINIAI

mr tores vistienos gaminiai
mr tores vistienos gaminiai

CORDON BLEU

MR TORES vištienos kepsniai su kumpiu ir sūriu

KEPSNIAI PAGAMINTI IŠ VIŠTIENOS KRŪTINĖLĖS, ĮDARYTI PIKANTIŠKU SŪRIU BEI SULTINGU VIŠTIENOS KUMPIU, PADENGTI TRAŠKIA DŽIŪVĖSĖLIŲ PLUTELE. TAI YPATINGAI GARDŪS IR NEABEJOTINAI NAMŲ RESTORANO LĖKŠTES
PUOŠIANTYS KEPSNIAI.

DONUTS

MR TORES vištienos krūtinėlės spurgytės

PAGAMINTOS IŠ VIŠTIENOS KRŪTINĖLĖS IR MAŽŲ SŪRIO GABALĖLIŲ, PADENGTOS TRAŠKIA KUKURŪZŲ DRIBSNIŲ PLUTELE. TRAŠKIOS IŠORĖJE IR SULTINGOS VIDUJE. DĖL ŽAISMINGO VIŠTIENOS PATEIKIMO BŪDO YPAČ MĖGSTAMOS VAIKŲ.

mr tores vistienos gaminiai
mr tores vistienos gaminiai

FILLET

MR TORES vištienos file kepsniai džiūvėsėliuose

PAGAMINTI IŠ VIŠTIENOS KRŪTINĖLĖS, PADENGTI AUKSINIAIS DŽIŪVĖSĖLIAIS, TRAŠKŪS IR SULTINGI. RESTORANO LYGIO KEPSnIAI AKIMIRKSIU ATSIDURS ANt JŪSŲ NAMŲ RESTORANO STALO. PUIKUS UŽKANDŽIO PASIRINKIMAS UŽKLUPUS NETIKĖTIEMS SVEČIAMS.

NUGGETS

MR TORES vištienos kepsneliai

PAGAMINTI IŠ VIŠTIENOS FILE GABALIUKŲ, TRAŠKŪS IR SULTINGI. VIŠTIENOS
KRŪTINĖLĖS KEPSNELIAI PADENGTI AUKSINE DŽIŪVĖSĖLIŲ PLUTELE, KURIŲ VIDUJE RASITE SULTINGĄ IR MINKŠTĄ MĖSYTĘ. GARDŪS IR ŽAISMINGI KEPSNELIAI „nuggets”, KURIOS YPATINGAI MĖGSTA VAIKAI.

mr tores nuggets vistienos gaminiai
mr tores vistienos sparneliai vistienos gaminiai

WINGS

MR TORES vištienos sparneliai

sultingi, pikantiško skonio vištienos sparneliai, padengti traškia, auksine plutele. tai puikus užkandis draugų kompanijai, tinkantis su įvairiais padažais, fri bulvytėmis ar salotomis.

TEX MEX

MR TORES vištienos sparneliai TEX MEX marinate

sultingi, MEKSIKIETIŠKO skonio vištienos sparneliai TEX MEX MARINATE. MARINUOTI, TROŠKINTI IR GILIAI UŽŠALDYTI iqf BŪDU. tai puikus užkandis draugų kompanijai, tinkantis su įvairiais Padažais, fri bulvytėmis ar salotomis.

mr tores visteinos gaminiai
mr tores vistienos gaminiai

POPS

MR TORES vištienos maltinukai

TRAŠKŪS, SMULKINTOS VIŠTIENOS KRŪTINĖLĖS maltinukai. PAGAMINTI IŠ AUKŠTOS KOKYBĖS INGREDIENTŲ. TRAŠKŪS IŠORĖJE IR SULTINGI VIDUJE. TAI PUIKUS UŽKANDŽIO PASIRINKIMAS DRAUGŲ KOMPANIJAI. tINKA PATIEKTI SU ĮVAIRIAIS PADAŽAIS, FRI BULVYTĖMIS AR DARŽOVĖMIS.

BREADED FILLET

MR TORES vištienos krūtinėlės kepsniai džiūvėsėliuose

KULINARINIS GAMINYS iš vištienos krūtinėlės file. kepsniai paniruoti, troškinti, iškepti ir užsaldyti iqf BŪDU. PAGAMINTI kepsniai išlieka sultingi viduje BEI traškūs išorėje. Puikiai tinka pietų ar vakarienės pasirinkimui.

mr tores vistienos gaminiai
mr tores vistienos gaminiai

SOUTHERN FRIED

MR TORES vištienos krūtinėlės kepsniai traškiame SOUTHERN FRIED apvalkale

KULINARINIS GAMINYS iš vištienos krūtinėlės file. kepsNiai paniruoti, troškinti, iškepti ir užsaldyti IQF BŪDU. Paniruotė papildyta southern fried prieskoniais, suteikiant kepsniams pietietiško, intensyvaus
ir šiek tiek aštraus skonio.